Comfort - Materiały tapicerskie skai outdoor & indoor

Comfort - Materiały tapicerskie skai outdoor & indoor

Opis produktu

Wytrzymały na wietrze i w wodzie, nadający się na każdą podróż a od teraz wygodny oraz elastyczny – dobry materiał tapicerski na łodzi musi posiadać te cechy. Materiały obiciowe o charakterystyce morskiej tj. skai® Neptun oraz skai® cool colors Venezia spełniają wszystkie wymagania gwarantujące przeżycie wspaniałego rejsu. Są one trwałe i odporne na warunki zewnętrzne. Również i w kabinie miejsca siedzące powinny być wygodne, stylowe oraz funkcjonalne. Sprawdzone materiały  tapicerskie indoor skai® oferują różnorodność struktur i kolorów, z których prezentujemy poniżej tylko wybrane. Ich stylowy design czyni pokład komfortowym – i będzie na pewno przyjemny nawet dla tzw. szczurów lądowych.

Materiał

Wysokiej jakości materiał obiciowy z tekstylnym nośnikiem oraz wierzchnią warstwą PVC. Powierzchnia materiału została zaprojektowana w atrakcyjnych strukturach i dekorach.

Właściwości produktu

  • Wysokiej jakości wykończenie powierzchni
  • Naturalny wygląd oraz design
  • Materiał outdoor odporny na UV - skai® Neptun oraz skai® cool colors Venezia
  • ekstremalnie stabilny i trwały
  • przetestowany i sprawdzony w zastosowaniu morskim
  •  duży stopień miękkości oraz elastyczności
  •  miły w dotyku

Materiały tapicerskie Outdoor

Szczegółową charakterystykę materiałów skai® Neptun oraz skai® cool colors Venezia znajdą Państwo w Kolekcji Short Cut materiałów tapicerskich

Materiały tapicerski Indoor

Wśród materiałów do zastosowania wewnątrz łodzi na szczególną uwagę zasługują materiały: skai® Sotega FLS, skai® Ipsum, skai® Pandoria Plus, skai® Soshagro EN, skai® Sanovara Stars. Ich szczegółowy opis znajduje się odpowiednio w Kolekcji Short oraz Uzupełniającej materiałów tapicerskich.

Specyfikacja produktu / Karta produktu

Specyfikacja

Karta produktu

Instrukcja dot. obróbki i pielęgnacji

Zastosowanie mat eriałów tapicerskich outdoor

Odpowiednie do wielu rodzajów tapicerek oraz obić na zewnątrz, w szczególności do zastosowania zewnętrznego na łodziach i jachtach.
Nieznaczny efekt „pull up” może wystąpić przy ciemnych kolorach.

Zastosowanie materiałów tapicerskich indoor

Odpowiednie do wielu rodzajów tapicerek i obić w ekskluzywnych i stylowych aranżacjach wewnętrznych.

Instrukcja obróbki oraz użytkowania

Łatwa obróbka przy użyciu standardowych narzędzi (szycie, zszywanie, klejenie, pinezkowanie). Nie używać barwionych klejów oraz klejów rozpuszczalnikowych.

Zalecenia dot. przechowywania

Przechowywać w zimnym, chłodnym miejscu z dala od słońca i światła w temperaturze +20°C/-10°C.

Zalecenia pielęgnacyjne

Aby cieszyć długotrwałym użytkowaniem materiał skai® należy regularnie czyścić. Zanieczyszczenia z oleju, tłuszczu czy atramentu muszą zostać niezwłocznie usunięte.
Czyścić ciepłym, łagodnym roztworem z mydła na szmatce z mikrofibry bądź szczoteczką o miękkim włosie. Proszę nie używać rozpuszczalników, chlorków, materiałów ściernych, chemicznych środków czyszczących i materiałów polerujących na bazie wosku. Zabrudzenia pochodzące z dżinsu bądź innych tkanin nie są objęte gwarancją producenta.

Pozostałe informacje

Pisemne i słowne zalecenia techniczne, które przekazujemy na podstawie naszych doświadczeń stosownie do posiadanego aktualnie stanu wiedzy, nie są wiążące i nie mogą stanowić roszczenia prawnego ani innego dodatkowego zobowiązania wynikającego z umowy kupna-sprzedaży. Nie zwalniają one kupującego z obowiązku sprawdzenia na własną odpowiedzialność naszych produktów pod kątem przewidywanego ich użycia. W szczególności obowiązują nasze ogólne warunki
handlowe. Niniejszym tracą ważność wszystkie wcześniejsze inaczej brzmiące uregulowania.