Kolekcja uzupełniająca Dynactiv - Gavino

Gavino to wysokiej jakości materiał o klasycznej strukturze skóry cielęcej. Dzięki naturalnemu tłoczeniu materiał wygląda jak prawdziwa skóra. Jedyny w swoim rodzaju nadruk nadaje materiałowi żywotności. Różnorodna gama kolorystyczna i właściwości trudnopalne czynią materiał idealnym do użycia w inwestycjach obiektowych.
Charakterystyka: materiał oddychający, odporny na światło (DIN EN ISO 105-BO2, stopień 6), odporny na słoną wodę (DIN EN ISO 9227), antybakteryjny, nie zawiera rozpuszczalników
Odporność na ścieranie DIN EN ISO 5470-2 > 160.000 Inverse Martindale
Spełnia normy trudnopalności: DIN EN 1021-1+2, M2, B2, BS 5852 (CRIB 5)
Spełnia normę trudnopalności wyposażenia okrętowego IMO FTPC 2010 P8
Zastosowanie: Inwestycje obiektowe / Horeca / Wnętrza mieszkalne / Inwestycje mieszkaniowe / Przemysł medyczny

Zastosowanie / Obróbka
Łatwa obróbka materiału przy użyciu standardowych narzędzi (szycie, zszywanie, klejenie, przybijanie). Nie stosować klejów barwionych oraz rozpuszczalnikowych!

Pozostałe wskazówki
Aby cieszyć się trwałym użytkowaniem materiał należy regularnie czyścić. W tym celu należy używać ciepłego, łagodnego roztworu mydła z wodą oraz ścierki z mikrofazy lub miękkiej szczotki. Nie należy stosować chemicznych wybielaczy oraz szorujących środków czyszczących. Zabrudzenia powstałe z dżinsu oraz innych tkanin wyłączone są z każdorazowej gwarancji producenta.

Uwagi
Nasze wskazówki pisemne oraz słowne dotyczące stosowania materiału, które przekazujemy Państwu na podstawie nabytego doświadczenia stosownie do aktualnego stanu wiedzy są niezobowiązujące i nie uzasadniają roszczeń prawnych i zobowiązań dodatkowych wynikających z umowy kupna-sprzedaży. Nie zwalniają one kupującego z obowiązku sprawdzenia na własną odpowiedzialność naszych produktów do przewidzianego zastosowania. W szczególności obowiązują nasze ogólne warunki handlowe. Niniejszym tracą ważność wszystkie wcześniejsze inaczej brzmiące uregulowania.
beige


black


black-shine


blue (wz)


bordeaux


brown


green


grey


light-brown


light-green (wz)


navy (wz)


red (wz)


sand


wenge (wz)


white


yellow (wz)