Kolekcja Kimba EN

Kolekcja Kimba EN

Kimba EN - wysokiej jakości materiał tapicerski, zawdzięczający atrakcyjny wygląd klasycznej strukturze skóry byczej. Materiał ma uniwersalne zastosowanie i nadaje się do użycia w nowoczesnych, ekskluzywnych wysokiej jakości meblach wypoczynkowych, w szczególności w inwestycjach obiektowych jak i obiektach użyteczności publicznej. Dostępny w 5 kolorach.
Charakterystyka: trwały, odporny na światło DIN EN ISO 105-BS02 - stopień 6, łatwy w pielęgnacji, wytrzymały na rozrywanie, nie pochodzenia zwierzęcego
Odporność na ścieranie DIN EN ISO 5470-2 > 100.000 Inverse Martindale
Spełnia normy trudnopalności: EN 1021-1+2, MVSS302, BS 5852 IS-0+1, CA TB 117-2013, UFAC/NFPA 260 klasa 1
Zastosowanie: Inwestycje obiektowe / Horeca / Przemysł medyczny / Fitness / Wnętrza mieszkalne oraz Inwestycje mieszkaniowe

Zastosowanie / Obróbka
Łatwa obróbka materiału przy użyciu standardowych narzędzi (szycie, zszywanie, klejenie, przybijanie). Nie stosować klejów barwionych oraz rozpuszczalnikowych!

Pozostałe wskazówki
Aby cieszyć się trwałym użytkowaniem materiał należy regularnie czyścić. W tym celu należy używać ciepłego, łagodnego roztworu mydła z wodą oraz ścierki z mikrofazy lub miękkiej szczotki. Nie należy stosować chemicznych wybielaczy oraz szorujących środków czyszczących. Zabrudzenia powstałe z dżinsu oraz innych tkanin wyłączone są z każdorazowej gwarancji producenta.

Uwagi
Nasze wskazówki pisemne oraz słowne dotyczące stosowania materiału, które przekazujemy Państwu na podstawie nabytego doświadczenia stosownie do aktualnego stanu wiedzy są niezobowiązujące i nie uzasadniają roszczeń prawnych i zobowiązań dodatkowych wynikających z umowy kupna-sprzedaży. Nie zwalniają one kupującego z obowiązku sprawdzenia na własną odpowiedzialność naszych produktów do przewidzianego zastosowania. W szczególności obowiązują nasze ogólne warunki handlowe. Niniejszym tracą ważność wszystkie wcześniejsze inaczej brzmiące uregulowania.