Kolekcja laif® VyP Lana (wz)

Kolekcja laif® VyP Lana (wz)

VyP Lana – to wysokiej jakości materiał obiciowy, który ustala nowe kryteria komfortu użytkowania i żywotności. Ten materiał o delikatnym rysunku skóry i miękkiej haptyce fascynuje wachlarzem modnych pastelowych kolorów. Ma hybrydową budowę – składa się z winylu i poliuretanu i dzięki technologii laif® jest materiałem oddychającym, idealnym do zastosowań, gdzie długie siedzenie jest koniecznością. Materiał ma uniwersalne zastosowanie i nadaje się do użycia w nowoczesnych, ekskluzywnych wysokiej jakości meblach wypoczynkowych, w szczególności w inwestycjach obiektowych jak i obiektach użyteczności publicznej.
Dostępny w 6 kolorach.
Szerokość: 140cm
Grubość: 1,4+/-0,2mm
Charakterystyka: przepuszcza powietrze i parę wodną, trwały, odporny na światło DIN EN ISO 105-BS02 - stopień 6, łatwy w pielęgnacji, wytrzymały na rozrywanie, rozciągliwy, nie zawiera ftalanów, nie pochodzenia zwierzęcego
Odporność na ścieranie DIN EN ISO 5470-2 > 100.000 Martindale
Spełnia normy trudnopalności: DIN EN 1021-1+2, MVSS302, BS 5852 IS-0+1, IMO FTPC P8, CA TB 117-2013, UFAC/NFPA 260 klasa 1, zgodne z CAL AB 2998
Zastosowanie: Inwestycje obiektowe / Horeca / Wnętrza mieszkalne oraz Inwestycje mieszkaniowe

Zastosowanie / Obróbka
Łatwa obróbka materiału przy użyciu standardowych narzędzi (szycie, zszywanie, klejenie, przybijanie). Nie stosować klejów barwionych oraz rozpuszczalnikowych!

Pozostałe wskazówki
Aby cieszyć się trwałym użytkowaniem materiał należy regularnie czyścić. W tym celu należy używać ciepłego, łagodnego roztworu mydła z wodą oraz ścierki z mikrofazy lub miękkiej szczotki. Nie należy stosować chemicznych wybielaczy oraz szorujących środków czyszczących. Zabrudzenia powstałe z dżinsu oraz innych tkanin wyłączone są z każdorazowej gwarancji producenta.

Uwagi
Nasze wskazówki pisemne oraz słowne dotyczące stosowania materiału, które przekazujemy Państwu na podstawie nabytego doświadczenia stosownie do aktualnego stanu wiedzy są niezobowiązujące i nie uzasadniają roszczeń prawnych i zobowiązań dodatkowych wynikających z umowy kupna-sprzedaży. Nie zwalniają one kupującego z obowiązku sprawdzenia na własną odpowiedzialność naszych produktów do przewidzianego zastosowania. W szczególności obowiązują nasze ogólne warunki handlowe. Niniejszym tracą ważność wszystkie wcześniejsze inaczej brzmiące uregulowania.