Kolekcja uzupełniająca Dynactiv - Madison 275

Wersja do druku Wersja PDF

Madison 275 to wysokiej jakości materiał, który wyróżnia się nieco grubszym splotem oraz nieregularną optyką tekstylną. Eleganckie wykończenie metaliczne powoduje, że każdy z dostępnych kolorów materiału mieni się w świetle. Madison 275 ma wygląd typowego naturalnego materiału - dzięki temu oddziałuje autentycznie nie tylko wizualnie ale i również haptycznie. Ten materiał obiciowy ma uniwersalne zastosowanie i nadaje się do użycia w szczególności w nowoczesnych, ekskluzywnych wysokiej jakości meblach wypoczynkowych jak i inwestycjach obiektowych.
Dostępny w 13 kolorach.
Charakterystyka: odporny na światło (DIN EN ISO 105-BO2, stopień 6), odporny na słoną wodę (DIN EN ISO 9227), antybakteryjny, nie zawiera rozpuszczalników
Odporność na ścieranie DIN EN ISO 5470-2 > 150.000 Martindale
Spełnia normy trudnopalności: DIN EN 1021-1+2, M2, B2
Spełnia normę trudnopalności wyposażenia okrętowego 0497/17 IMO MSC 307 Część 8
Zastosowanie: Na zewnątrz / Inwestycje obiektowe / Horeca / Wnętrza mieszkalne / Inwestycje mieszkaniowe / Przemysł medyczny

Zastosowanie / Obróbka

Łatwa obróbka materiału przy użyciu standardowych narzędzi (szycie, zszywanie, klejenie, przybijanie). Nie stosować klejów rozpuszczalnikowych!

Pozostałe wskazówki

Aby cieszyć się trwałym użytkowaniem materiał należy regularnie czyścić. Zanieczyszczenia z oleju, tłuszczu i atramentu muszą zostać niezwłocznie usunięte. W tym celu należy używać ciepłego, łagodnego roztworu mydła z wodą oraz ścierki z mikrofazy lub miękkiej szczotki. Prosimy nie stosować rozpuszczalników, chlorków, środków do polerowania, chemicznych środków czyszczących oraz środków polerujących na bazie wosku. Zabrudzenia powstałe z dżinsu oraz innych tkanin wyłączone są z każdorazowej gwarancji producenta.

Uwagi

Nasze wskazówki pisemne oraz słowne dotyczące stosowania materiału, które przekazujemy Państwu na podstawie nabytego doświadczenia stosownie do aktualnego stanu wiedzy są niezobowiązujące i nie uzasadniają roszczeń prawnych i zobowiązań dodatkowych wynikających z umowy kupna-sprzedaży. Nie zwalniają one kupującego z obowiązku sprawdzenia na własną odpowiedzialność naszych produktów do przewidzianego zastosowania. W szczególności obowiązują nasze ogólne warunki handlowe. Niniejszym tracą ważność wszystkie wcześniejsze inaczej brzmiące uregulowania.
black


blue


bordeaux


brown


copper


gold


grey


navy


orange


pistache


silver


stone


white