Kolekcja Mano S

Kolekcja Mano S

Mano-S jest wysokiej jakości materiałem z drobnym groszkowaniem skóry cielęcej. Powierzchnia materiału przewodzi elektrycznie i dlatego znajduje on zastosowanie szczególnie w obszarach, gdzie konieczne jest zapobieganie naładowaniu elektrostatycznemu.
Szerokość: 137cm
Grubość: 1,1+/-0,2mm
Charakterystyka: trwały, odporny na światło, wytrzymały na rozrywanie, łatwy w pielęgnacji, odporny na środki dezynfekujące, przewodzący elektryczność
Zastosowanie: Inwestycje obiektowe

Zastosowanie / Obróbka
Łatwa obróbka materiału przy użyciu standardowych narzędzi (szycie, zszywanie, klejenie, przybijanie). Nie stosować klejów barwionych oraz rozpuszczalnikowych!


Pozostałe wskazówki
Aby cieszyć się trwałym użytkowaniem materiał należy regularnie czyścić. W tym celu należy używać ciepłego, łagodnego roztworu mydła z wodą oraz ścierki z mikrofazy lub miękkiej szczotki. Nie należy stosować chemicznych wybielaczy oraz szorujących środków czyszczących. Zabrudzenia powstałe z dżinsu oraz innych tkanin wyłączone są z każdorazowej gwarancji producenta.


Uwagi
Nasze wskazówki pisemne oraz słowne dotyczące stosowania materiału, które przekazujemy Państwu na podstawie nabytego doświadczenia stosownie
do aktualnego stanu wiedzy są niezobowiązujące i nie uzasadniają roszczeń prawnych i zobowiązań dodatkowych wynikających z umowy kupna-sprzedaży. Nie zwalniają one kupującego z obowiązku sprawdzenia na własną odpowiedzialność naszych produktów do przewidzianego zastosowania.
W szczególności obowiązują nasze ogólne warunki handlowe. Niniejszym tracą ważność wszystkie wcześniejsze inaczej brzmiące uregulowania.