Kolekcja Neptun

Kolekcja Neptun

Neptun to wysokiej jakości materiał obiciowy stworzony specjalnie dla wymagających zastosowań na zewnątrz oraz inwestycjach obiektowych, szczególnie nadający się na jachty i łodzie.
Szerokość: 140cm
Grubość: 1,15+/-0,2mm
Charakterystyka: trwały, odporny na promieniowanie UV, łatwy w pielęgnacji, wytrzymały na rozrywanie, odporny na środki dezynfekujące, stabilny temperaturowo, odporny na chlor oraz sól morską, odporny na olej
Dostępny w 2 wykończeniach oraz 17 kolorach
Odporność na ścieranie DIN EN ISO 5470-2 > 300.000 Inverse Martindale
Spełnia normę trudnopalności EN 1021-1+2, BS 5852 IS-0+1
Spełnia normę trudnopalności wyposażenia okrętowego IMO FTPC P8
Zastosowanie: Na zewnątrz / Inwestycje obiektowe / Horeca / Wnętrza mieszkalne oraz inwestycje mieszkaniowe / Przemysł medyczny

Zastosowanie / Obróbka
Łatwa obróbka materiału przy użyciu standardowych narzędzi (szycie, zszywanie, klejenie, przybijanie, spawanie wysoką częstotliwością). Nie stosować klejów barwionych oraz rozpuszczalnikowych!
Przy ciemnych kolorach może wystąpić efekt pull-up.

Pozostałe wskazówki
Aby cieszyć się trwałym użytkowaniem materiał należy regularnie czyścić. W tym celu należy używać ciepłego, łagodnego roztworu mydła z wodą oraz ścierki z mikrofazy lub miękkiej szczotki. Nie należy stosować chemicznych wybielaczy oraz szorujących środków czyszczących. Zabrudzenia powstałe z dżinsu oraz innych tkanin wyłączone są z każdorazowej gwarancji producenta.

Uwagi
Nasze wskazówki pisemne oraz słowne dotyczące stosowania materiału, które przekazujemy Państwu na podstawie nabytego doświadczenia stosownie do aktualnego stanu wiedzy są niezobowiązujące i nie uzasadniają roszczeń prawnych i zobowiązań dodatkowych wynikających z umowy kupna-sprzedaży. Nie zwalniają one kupującego z obowiązku sprawdzenia na własną odpowiedzialność naszych produktów do przewidzianego zastosowania. W szczególności obowiązują nasze ogólne warunki handlowe. Niniejszym tracą ważność wszystkie wcześniejsze inaczej brzmiące uregulowania.