Kolekcja Palena (wz)

Kolekcja Palena (wz)

Palena to wysokiej jakości materiał z bardzo atrakcyjną optyką mikrofazy, którą tworzy rodzaj nadruku „odcień w odcień”. Mikrostruktura materiału jest podkreślona delikatnym kontrastem a haptyka urzeka efektem „super-soft-touch”. Ten materiał obiciowy ma uniwersalne zastosowanie i nadaje się do użycia w szczególności w wymagających inwestycjach obiektowych takich jak budynki użyteczności publicznej, hotele, pensjonaty czy restauracje.
Dostępny w 16 kolorach
Szerokość: 137cm
Grubość: 1,2+/-0,2mm
Charakterystyka: trwały, odporny na światło, wytrzymały na rozrywanie, łatwy w pielęgnacji, odporny na środki dezynfekujące
Odporność na ścieranie DIN EN ISO 5470-2 > 50.000 Inverse Martindale
Spełnia normy trudnopalności: NF M2, BS 5852 IS-0+1, EN 1021-1+2,DIN 4102 (Cześć 1, B2), MVSS302, DIN53438 (Część 2), FAR 25.853, ÖNORM B 3825 trudno palne (B1), ÖNORM A 3800-1 Q1, UNI 9175/87 (1.IM)
Zastosowanie: Inwestycje obiektowe / Horeca / Wnętrza mieszkalne oraz inwestycje mieszkaniowe / Przemysł medyczny

Zastosowanie / Obróbka
Łatwa obróbka materiału przy użyciu standardowych narzędzi (szycie, zszywanie, klejenie, przybijanie). Nie stosować klejów barwionych oraz rozpuszczalnikowych!

Pozostałe wskazówki
Aby cieszyć się trwałym użytkowaniem materiał należy regularnie czyścić. W tym celu należy używać ciepłego, łagodnego roztworu mydła z wodą oraz ścierki z mikrofazy lub miękkiej szczotki. Nie należy stosować chemicznych wybielaczy oraz szorujących środków czyszczących. Zabrudzenia powstałe z dżinsu oraz innych tkanin wyłączone są z każdorazowej gwarancji producenta.


Uwagi
Nasze wskazówki pisemne oraz słowne dotyczące stosowania materiału, które przekazujemy Państwu na podstawie nabytego doświadczenia stosownie do aktualnego stanu wiedzy są niezobowiązujące i nie uzasadniają roszczeń prawnych i zobowiązań dodatkowych wynikających z umowy kupna-sprzedaży. Nie zwalniają one kupującego z obowiązku sprawdzenia na własną odpowiedzialność naszych produktów do przewidzianego zastosowania. W szczególności obowiązują nasze ogólne warunki handlowe. Niniejszym tracą ważność wszystkie wcześniejsze inaczej brzmiące uregulowania.