skai Design Lab

Wersja do druku Wersja PDF

skai Design Lab jest cyfrowym narzędziem, które umożliwia wybór wzoru z bazy obejmującej więcej  niż dwa tysiące wypracowanych dekorów jak i wykonanie własnego projektu przez modyfikację - kilkoma kliknięciami - koloru, wielkości oraz powtarzalności (raportu) wzoru. Po stworzeniu własnego projektu istnieje możliwość zamówienia próbki w  formacie A3. Narzędzie Design Lab pozwala więc na tworzenie unikatowych wzorów, które mogą być zastosowane w niedużych zleceniach jak i indywidualnych projektach.
Nośnikiem może być jeden z dwóch wysokiej jakości materiałów tapicerskich tj. Pandoria lub Toledo EN, dostępny w trzech różnych wykończeniach: o eleganckim rysunku skóry, klasycznej powierzchni tekstylnej oraz strukturze mikroporów. Materiał bazowy jest nadrukowywany cyfrowo i następnie uszlachetniony lakierem. Tak wykonany materiał obiciowy jest trudnopalny, przy czym lepszymi właściwościami trudnopalności cechuje się materiał bazowy Pandoria.

Charakterystyka: trwały, wytrzymały na rozrywanie, łatwy w pielęgnacji, odporny na światło
Odporność na ścieranie DIN EN ISO 5470-2 > 20.000 Martindale
Spełnia normy trudnopalności:
Materiał bazowy Pandoria: NF M2, BS 5852 IS-0+1, EN 1021-1+2,DIN 4102 (Cześć 1, B2), MVSS302
Materiał bazowy Toledo EN: BS 5852 IS-0+1, EN 1021-1+2,MVSS302
Zastosowanie: Horeca / Wnętrza mieszkalne oraz Inwestycje mieszkaniowe

Definiowanie kolorów: kolory na ekranie i rzeczywistego wzoru mogą się różnić; aby dokładnie dobrać kolorystykę należy posługiwać się wartościami LAB z palety kolorów skai Design Lab Color.
Termin dostawy wzoru A3: ok. 3 dni robocze (materiał bez warstwy lakieru)
Min. ilość zamówienia: 50 mb
Czas dostawy zamówienia: 4-6 tygodni

Aby uzyskać dostęp do platformy skai Design Lab prosimy o przesłanie Państwa adresu mailowego z dopiskiem „skai Design Lab” na adres info@lumatech.eu celem nadania loginu.
Login zostanie nadany w ciągu kilku dni roboczych.
Na wskazany adres mailowy zostanie przesłana instrukcja logowania do platformy.