Kolekcja Sotega FLS

Kolekcja Sotega FLS

Sotega FLS to materiał tapicerski o miękkiej strukturze skóry cielęcej z klasycznym tłoczeniem. Dzięki swojej optyce i walorom dotykowym materiał jest nie do odróżnienia od naturalnej skóry. Szczególnie nadaje się do wysokiej jakości ekskluzywnych mebli wypoczynkowych. Znajduje również zastosowanie w galanterii skórzanej. Dostępny w 24 kolorach.
Szerokość: 150 cm.
Grubość: 1,6 +/- 0,2mm
Charakterystyka : trwały, odporny na światło, wytrzymały na rozrywanie, łatwy w pielęgnacji
Spełnia normę trudnopalności wyposażenia okrętowego IMO FTPC P8
Odporność na ścieranie DIN EN ISO 5470-2 > 200.000 Inverse Martindale
Spełnia normy trudnopalności: NF M2, BS 5852 IS-0+1+5, EN 1021-1+2, DIN4102 (Część 1, B2) MVSS302
Zastosowanie : Inwestycje obiektowe / Horeca / Inwestycje mieszkaniowe

Zastosowanie / Obróbka

Łatwa obróbka materiału przy użyciu standardowych narzędzi (szycie, zszywanie, klejenie, przybijanie). Nie stosować klejów barwionych oraz rozpuszczalnikowych!

Pozostałe wskazówki

Aby cieszyć się trwałym użytkowaniem materiał należy regularnie czyścić. W tym celu należy używać ciepłego, łagodnego roztworu mydła z wodą oraz ścierki z mikrofazy lub miękkiej szczotki. Nie należy stosować chemicznych wybielaczy oraz szorujących środków czyszczących. Zabrudzenia powstałe z dżinsu oraz innych tkanin wyłączone są z każdorazowej gwarancji producenta..

Uwagi

Nasze wskazówki pisemne oraz słowne dotyczące stosowania materiału, które przekazujemy Państwu na podstawie nabytego doświadczenia stosownie do aktualnego stanu wiedzy są niezobowiązujące i nie uzasadniają roszczeń prawnych i zobowiązań dodatkowych wynikających z umowy kupna-sprzedaży. Nie zwalniają one kupującego z obowiązku sprawdzenia na własną odpowiedzialność naszych produktów do przewidzianego zastosowania. W szczególności obowiązują nasze ogólne warunki handlowe. Niniejszym tracą ważność wszystkie wcześniejsze inaczej brzmiące uregulowania.