Kolekcja Topana FLS (wz)

Kolekcja Topana FLS (wz)

Topana FLS to wysokiej jakości materiał tapicerski. Cechuje się drobnym i delikatnym rysunkiem skóry, natomiast Torino FLS to materiał o tekstylnej strukturze oraz rysunku tzw. „jodełki”, które wspólnie tworzą imitację nowoczesnego materiału tekstylnego. Obydwa artykuły wykończone są powierzchnią „soft touch”, która wpływa na miękką i przyjemną w dotyku haptykę materiału. Materiały bardzo dobrze komponują się ze sobą a pastelowa kolorystyka odzwierciedla aktualne trendy rynkowe. Mają one uniwersalne zastosowanie i nadaje się do użycia w nowoczesnych, ekskluzywnych wysokiej jakości meblach wypoczynkowych, a w szczególności w obiektach użyteczności publicznej.

Dostępne w 14 kolorach.
Szerokość: 140cm
Grubość: 1,3 +/- 0,2mm
Charakterystyka: trwały, wytrzymały na rozrywanie, łatwy w pielęgnacji, odporny na światło DIN EN ISO 105-BS02 - stopień 6,  nie zawiera ftalanów
Odporność na ścieranie DIN EN ISO 5470-2 > 300.000 Inverse Martindale (Torino>150.000)
Spełnia normy trudnopalności: NF M2, BS 5852 IS-0+1+5,
EN 1021-1+2,DIN 4102 (Cześć 1, B2), MVSS302, IMO FTPC P8
Zastosowanie: Inwestycje obiektowe / Horeca / Wnętrza mieszkalne oraz Inwestycje mieszkaniowe

Zastosowanie / Obróbka
Łatwa obróbka materiału przy użyciu standardowych narzędzi (szycie, zszywanie, klejenie, przybijanie). Nie stosować klejów barwionych oraz rozpuszczalnikowych!

Pozostałe wskazówki
Aby cieszyć się trwałym użytkowaniem materiał należy regularnie czyścić. W tym celu należy używać ciepłego, łagodnego roztworu mydła z wodą oraz ścierki z mikrofazy lub miękkiej szczotki. Nie należy stosować chemicznych wybielaczy oraz szorujących środków czyszczących. Zabrudzenia powstałe z dżinsu oraz innych tkanin wyłączone są z każdorazowej gwarancji producenta.


Uwagi
Nasze wskazówki pisemne oraz słowne dotyczące stosowania materiału, które przekazujemy Państwu na podstawie nabytego doświadczenia stosownie do aktualnego stanu wiedzy są niezobowiązujące i nie uzasadniają roszczeń prawnych i zobowiązań dodatkowych wynikających z umowy kupna-sprzedaży. Nie zwalniają one kupującego z obowiązku sprawdzenia na własną odpowiedzialność naszych produktów do przewidzianego zastosowania. W szczególności obowiązują nasze ogólne warunki handlowe. Niniejszym tracą ważność wszystkie wcześniejsze inaczej brzmiące uregulowania.