Kolekcja Totexo EN

Kolekcja Totexo EN

Totexo EN – to materiał „z przyszłości” – jego tekstylna struktura fascynujące matowo-lśniącą powierzchnią, która sprawia, że materiał ma elegancją optykę o techniczno-futurystycznych cechach. Gama dostępnych kolorów wpisuje się idealnie – elektryzująco i kosmicznie tak aby „powiew jutra” przenieść w teraźniejsze projektowanie wnętrz.
Charakterystyka: trwały, łatwy w pielęgnacji, nie pochodzenia zwierzęcego, wytrzymały na rozrywanie, odporny na światło DIN EN ISO 105-BS02 - stopień 5, nośnik materiału wykonany z pochodzących z recyklingu włókien PES, miękki i rozciągliwy, nie zawiera ftalanów
Dostępny w 12 kolorach.
Szerokość:
140cm
Grubość: 1,1 +/- 0,2 mm
Odporność na ścieranie DIN EN ISO 5470-2 > 50.000 Inverse Martindale
Spełnia normy trudnopalności: EN 1021-1+2, BS 5852 IS-0+1, MVSS302, zgodne z CAL AB 2998
Spełnia normę trudnopalności wyposażenia okrętowego IMO FTPC P8
Zastosowanie: Inwestycje obiektowe / Horeca / Fitness / Wnętrza mieszkalne oraz Inwestycje mieszkaniowe

Zastosowanie / Obróbka

Łatwa obróbka materiału przy użyciu standardowych narzędzi (szycie, zszywanie, klejenie, przybijanie). Nie stosować klejów barwionych oraz rozpuszczalnikowych!

Pozostałe wskazówki

Aby cieszyć się trwałym użytkowaniem materiał należy regularnie czyścić. W tym celu należy używać ciepłego, łagodnego roztworu mydła z wodą oraz ścierki z mikrofazy lub miękkiej szczotki. Nie należy stosować chemicznych wybielaczy oraz szorujących środków czyszczących. Zabrudzenia powstałe z dżinsu oraz innych tkanin wyłączone są z każdorazowej gwarancji producenta.

Uwagi

Nasze wskazówki pisemne oraz słowne dotyczące stosowania materiału, które przekazujemy Państwu na podstawie nabytego doświadczenia stosownie do aktualnego stanu wiedzy są niezobowiązujące i nie uzasadniają roszczeń prawnych i zobowiązań dodatkowych wynikających z umowy kupna-sprzedaży. Nie zwalniają one kupującego z obowiązku sprawdzenia na własną odpowiedzialność naszych produktów do przewidzianego zastosowania. W szczególności obowiązują nasze ogólne warunki handlowe. Niniejszym tracą ważność wszystkie wcześniejsze inaczej brzmiące uregulowania.