HORNSCHUCH - FOLIE MEBLOWE SKAI PVC

Firma KONRAD HORNSCHUCH AG, jest cenionym na świecie producentem dekoracyjnych folii meblowych na bazie PVC do produkcji elementów meblowych wykonanych w technologii 3D. Do produkcji folii używane są tylko najlepsze komponenty, każdorazowo poddawane certyfikacji. Dzięki zastosowaniu unikalnych technologii drukarskich i najwyższej jakości pigmentów Hornschuch uzyskuje doskonałą stabilność i powtarzalność koloru.

Nasza kolekcja folii meblowych SHORT CUT została stworzona z uwzględnieniem najnowszych trendów panujących we wzornictwie i meblarstwie na polskim oraz europejskim rynku. Została skomponowana tak, aby zadowolić zarówno konsumenta konserwatywnego, jak i osoby o bardziej wyrafinowanym guście.

Nasze folie meblowe produkowane są w grubości 0,40 – 0,43 mm, co jak twierdzi producent, jest optymalną wartością zapewniającą uzyskanie doskonałej jakości produktu finalnego w postaci frontu MDF. Wśród zalet stosowania tej grubości wymienić należy:

  • większą stabilność kolorystyczną: barwa folii nie staje się jaśniejsza w miejscach, gdzie jest ona najbardziej rozciągana (rogi i boczne krawędzie frontów, wyfrezowane wgłębienia w czole frontów), co jest szczególnie istotne w przypadku ciemnych kolorów, głębokich frezowań i stosowania płyt MDF o dużej grubości;
  • większą stabilność cieplna: folia ze względu na dużą objętość, oddaje większą ilość ciepła do kleju, co ma decydujący wpływ na jakość i trwałość spoiny klejowej;
  • większą odporność mechaniczną: folia jest bardziej odporna na rozerwanie lub perforację, co umożliwia jej stosowanie na bardzo trudnych frontach o głębokim frezowaniu lub ostro zakończonych rogach.

KOLEKCJA MAGAZYNOWA SHORT CUT

Kolekcja magazynowa SHORT CUT obejmuje ponad 100 kolorów drewnopodobnych i jednobarwnych. Dzięki utrzymywaniu odpowiednich stanów magazynowych zapewniamy dostawy w terminie nie przekraczającym 24-48 godzin. Folie z kolekcji SHORT CUT można zakupić już od 10 mb.
Pozostałe folie z kolekcji folii meblowych PVC 3D firmy Hornschuch  dostępne są w terminie 7-13 dni. Minimalna ilość zamówienia: 35 mb lub krotność tej ilości. W celu przetestowania naszych folii dostarczamy nieodpłatnie rolki próbne oraz służymy doradztwem technicznym.

PARAMETRY TECHNICZNE I CERTYFIKATY JAKOŚCIOWE

Podstawowe dane techniczne

Rodzaj folii: Folia wielowarstwowa na bazie półtwardego PVC, warstwa bazowa barwiona pigmentami o wysokiej gęstości. Warstwa spodnia pokrywana primerem ułatwiającym wiązanie kleju, warstwa wierzchnia dodatkowo pokrywana transparentną folią ochronną, następnie lakierowana i tłoczona celem nadania struktury. Produkt wolny od azbestu.

Produkowana wg. normy ISO 9001: 94 (SGS-ICS).

Ilość warstw: 5 warstw – folie drukowane, 3 warstwy – folie jednobarwne

Grubość folii: 0,40 – 0,43 mm
Standardowa długość rolki: 200 mb
Szerokość rolki: 1420 mmFOLIE MEBLOWE PVC

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego

UE

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby
Nazwa projektu: Zakup nowej maszyny i oprogramowania przez firmę LUMATECH w celu podniesienia jej konkurencyjności na rynku krajowym i zagranicznym
Nazwa Beneficjenta: "LUMATECH" Lucjan Weiner
Wartość projektu: 1 245 107,00 PLN
Wartość dofinansowania: 590 442,77 PLN

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013
Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego
na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

Staż

 

Lumatech
ul. Żwirki i Wigury 65F
43-190 Mikołów