Continental – folie meblowe SKAI PVC

Continental  – folie meblowe SKAI PVC

Firma KONRAD HORNSCHUCH AG, wchodząca w skład koncernu CONTINENTAL, jest cenionym na świecie producentem dekoracyjnych folii meblowych na bazie PVC do produkcji elementów meblowych wykonanych w technologii 3D. Do tworzenia oferowanych produktów używane są tylko najlepsze komponenty, każdorazowo poddawane certyfikacji. Dzięki zastosowaniu unikalnych technologii drukarskich oraz najwyższej jakości pigmentów Continental (dawniej Hornschuch) uzyskuje doskonałą stabilność i powtarzalność koloru, a każda ich okleina meblowa PVC zachwyca klientów nie tylko w Polsce, lecz także w innych krajach na świecie.

Nasza kolekcja folii meblowych SHORT CUT została stworzona z uwzględnieniem najnowszych trendów panujących we wzornictwie i meblarstwie na polskim oraz europejskim rynku. Została skomponowana tak, aby zadowolić zarówno konsumenta szukającego klasycznych rozwiązań, jak i osoby stawiające na oryginalne, wyróżniające się wyposażenie wnętrz. Zachęcamy do poznania oferty i inwestycji w nasze okleiny meblowe. Cena oferowanych produktów zawsze odpowiada ich jakości.

Trwałe folie meblowe, które mogą odmienić wyposażenie wnętrza

Nasze folie meblowe produkowane są w grubości 0,40 – 0,43 mm, co, jak twierdzi producent, jest optymalną wartością zapewniającą uzyskanie doskonałej jakości produktu finalnego w postaci frontu MDF. Wśród zalet stosowania tej grubości wymienić należy:

  • większą stabilność kolorystyczną: barwa folii nie staje się jaśniejsza w miejscach, gdzie jest najbardziej rozciągana (rogi i boczne krawędzie frontów, wyfrezowane wgłębienia w czole frontów), co stanowi niezwykle istotną kwestię w przypadku ciemnych kolorów, głębokich frezowań i stosowania płyt MDF o dużej grubości;
  • większą stabilność cieplną: folia ze względu na dużą objętość, oddaje większą ilość ciepła do kleju, co ma decydujący wpływ na jakość i trwałość spoiny klejowej;
  • większą odporność mechaniczną: folia jest bardziej odporna na rozerwanie lub perforację, co umożliwia jej stosowanie na bardzo trudnych frontach o głębokim frezowaniu lub ostro zakończonych rogach.

Skontaktuj się z nami!

Okleina meblowa – wzory, które zachwycają

Oferujemy różnorodne okleiny meblowe. Wzory z naszej oferty świetnie wpiszą się w wiele aranżacji pomieszczeń. Można znaleźć zarówno warianty doskonałe do pokoju dziecięcego, jak i salonu, sypialni lub kuchni. Dostępne są opcje gładkie w stonowanych odcieniach – kremowym, szarym czy brązowym, jak i folie meblowe zachwycające głębią wyrazistych barw. Ponadto producent dostarcza także warianty imitujące drewno lub inne materiały, np. kamień, co doskonale sprawdzi się m.in. w eleganckich pomieszczeniach.

Folia meblowa daje duże możliwości wyboru ostatecznego efektu. Z jej pomocą można z łatwością nadać indywidualny charakter tworzonym produktom.

Kolekcja magazynowa SHORT CUT – okleiny meblowe, w które warto zainwestować

Kolekcja magazynowa SHORT CUT obejmuje ponad 100 kolorów drewnopodobnych i jednobarwnych. Dzięki utrzymywaniu odpowiednich stanów magazynowych zapewniamy dostawy w ciągu 2 dni roboczych. Folie z kolekcji SHORT CUT można zakupić już od 10 mb.

Pozostałe folie z kolekcji folii meblowych PVC 3D firmy Hornschuch dostępne są w terminie 7-13 dni. Minimalna ilość zamówienia: 35 mb lub krotność tej ilości. W celu przetestowania naszych folii dostarczamy nieodpłatnie rolki próbne oraz służymy doradztwem technicznym. Wszystko po to, aby okleina meblwa była w pełni dopasowana do indywidualnych wymagań.

Wzory, tak jak zostało powiedziane, są trwałe, dzięki czemu, wybierając oferowane przez Lumatech produkty, można być pewnym, że gotowe wyposażenie wnętrz przypadnie do gustu klientom szukającym ekskluzywnych mebli.

Parametry techniczne i certyfikaty jakościowe oferowanych oklein meblowych

Poniżej przedstawiamy podstawowe dane techniczne, które charakteryzują nasze folie meblowe:

  • rodzaj folii: folia wielowarstwowa na bazie półtwardego PVC, warstwa bazowa barwiona pigmentami o wysokiej gęstości. Warstwa spodnia pokrywana primerem ułatwiającym wiązanie kleju, warstwa wierzchnia dodatkowo pokrywana transparentną folią ochronną, następnie lakierowana i tłoczona celem nadania struktury. Produkt wolny od azbestu;
  • produkowana wg. normy ISO 9001: 94 (SGS-ICS);
  • ilość warstw: 5 warstw – folie drukowane, 3 warstwy – folie jednobarwne;
  • grubość folii: 0,40 – 0,43 mm;
  • standardowa długość rolki: 200 mb;
  • szerokość rolki: 1420 mm / 1440 mm.

Każda oferowana przez Lumatech okleina meblowa powstaje z wykorzystaniem najlepszych materiałów, co gwarantuje jej trwałość oraz doskonały wygląd. Nasz asortyment jest dostosowany do wymagających klientów, którzy szukają najlepszych opcji na rynku.

Kontakt

Okleiny meblowe PVC i folie PET – wszystko, czego potrzebuje przemysł meblarski

Okleiny meblowe PVC 3D to nie jedyne produkty, które można znaleźć w ofercie Lumatech. Oprócz nich w tej kategorii jest również folia PET 2D – lakierowany laminat. Oferowane produkty są przyjazne dla środowiska, a przy tym, odporne na działanie promieni słonecznych i zarysowania. Co więcej, nie pozostają na nich ślady palców, więc można je z łatwością wyczyścić.

Trwałe kolory zachowują swoją głębię nawet pomimo intensywnej eksploatacji, zapewniając meblom doskonały wygląd na długo. Oferujemy folie do kaszerowania płaskiego oraz do wykorzystania na maszynach do opłaszczowywania, co daje możliwość uszlachetnienia mebli zgodnie z najwyższymi standardami w branży. Dokładne dane na temat tego rodzaju folii są dostępne w podkategorii.

Jeśli meble mają łączyć doskonały wygląd z trwałością, warto wybrać okleiny meblowe od Lumatech, które umożliwią tworzenie wyposażenia do przytulnych, a przy tym eleganckich pomieszczeń. Niepowtarzalne struktury i głębokie kolory bez wątpienia zachwycą projektantów wnętrz, a także osoby, do których domów trafi wyposażenie stworzone z wykorzystaniem tych oklein meblowych.