Płyty MDF struktura

Płyty MDF wykończone na wysoki połysk lub mat są wyjątkowo popularne wśród naszych klientów. Jako dystrybutor hiszpańskiej firmy Alvic możemy zaprezentować Państwu również płyty wiórowe teksturowane. Ich realistyczna struktura sprawia, że materiały są nie do odróżnienia od naturalnego drewna, kamienia, metalu czy nawet betonu.

Skontaktuj się z nami!

Producent oferuje dziesiątki wariantów takich płyt. Struktura w połączeniu z powierzchniami matowymi oraz błyszczącymi sprawia, że aranżacja nabiera charakteru i wyrazistości. Gładka powierzchnia staje się wówczas tłem dla struktury naszych wyrobów drewnopochodnych.

Zalety płyt teksturowanych

Nasze płyty ze strukturą mają naturalny wygląd, dzięki czemu stanowią tańszą alternatywę dla naturalnego kamienia, drewna czy innych materiałów stosowanych we wnętrzach. Faktura jest przy tym dość subtelna, a więc łatwa w czyszczeniu i jednocześnie odporna na zarysowania.

Delikatna struktura naszych produktów dodatkowo skutecznie maskuje plamy oraz kurz osiadający na meblach. Matowe płyty oraz błyszczące powierzchnie są piękne, wymagają jednak częstego czyszczenia. Natomiast blaty z prezentowanych płyt są przyjemne w dotyku, ale na ich powierzchni nie widać odcisków palców.

Płyta ze strukturą – nie tylko do produkcji mebli

Nasze produkty nadają się do stosowania jak płyty meblowe. Przeróżne meble, np. szafki kuchenne wyglądają atrakcyjne, jeśli od góry posiadają ciekawą strukturę (np. pory drewna), a od frontu – powierzchnię płyty o wysokim połysku.

Nasze płyty ze strukturą świetnie się sprawdzają przy powierzchniach roboczych, mają jednak znacznie szersze zastosowanie. Można z nich przygotować przeróżne wyroby – od dużych paneli ściennych, aż po ozdobne detale aranżacyjne. Płyty laminowane posiadają te samą gęstość surowca w całym przekroju, dzięki czemu bez problemów poddają się procesom dalszej obróbki.

Płyty Syncron – struktura w aranżacji wnętrz

Jeśli zależy Państwu na nadaniu wnętrzu głębi, do tego zadania świetnie nadaje się taka płyta. Struktura, niezależnie od grubości produktu, jest wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne, a także blaknięcie koloru. Z tego względu może być wykorzystywana jako powierzchnia parapetów czy blatów we wnętrzach o wysokim nasłonecznieniu.

 

KontaktFOLIE MEBLOWE PVC

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego

UE

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby
Nazwa projektu: Zakup nowej maszyny i oprogramowania przez firmę LUMATECH w celu podniesienia jej konkurencyjności na rynku krajowym i zagranicznym
Nazwa Beneficjenta: "LUMATECH" Lucjan Weiner
Wartość projektu: 1 245 107,00 PLN
Wartość dofinansowania: 590 442,77 PLN

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013
Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego
na lata 2007-2013 znajdują się na stronie www.rpo.slaskie.pl

Staż

 

Lumatech
ul. Żwirki i Wigury 65F
43-190 Mikołów