Płyty MDF struktura

Płyty MDF struktura

Płyty MDF wykończone na wysoki połysk lub mat są wyjątkowo popularne wśród naszych klientów. Jako dystrybutor hiszpańskiej firmy Alvic możemy zaprezentować Państwu również płyty wiórowe teksturowane. Ich realistyczna struktura sprawia, że materiały są nie do odróżnienia od naturalnego drewna, kamienia, metalu czy nawet betonu.

Skontaktuj się z nami!

Producent oferuje dziesiątki wariantów takich płyt. Struktura w połączeniu z powierzchniami matowymi oraz błyszczącymi sprawia, że aranżacja nabiera charakteru i wyrazistości. Gładka powierzchnia staje się wówczas tłem dla struktury naszych wyrobów drewnopochodnych.

Zalety płyt teksturowanych

Nasze płyty ze strukturą mają naturalny wygląd, dzięki czemu stanowią tańszą alternatywę dla naturalnego kamienia, drewna czy innych materiałów stosowanych we wnętrzach. Faktura jest przy tym dość subtelna, a więc łatwa w czyszczeniu i jednocześnie odporna na zarysowania.

Delikatna struktura naszych produktów dodatkowo skutecznie maskuje plamy oraz kurz osiadający na meblach. Matowe płyty oraz błyszczące powierzchnie są piękne, wymagają jednak częstego czyszczenia. Natomiast blaty z prezentowanych płyt są przyjemne w dotyku, ale na ich powierzchni nie widać odcisków palców.

Płyta ze strukturą – nie tylko do produkcji mebli

Nasze produkty nadają się do stosowania jak płyty meblowe. Przeróżne meble, np. szafki kuchenne wyglądają atrakcyjne, jeśli od góry posiadają ciekawą strukturę (np. pory drewna), a od frontu – powierzchnię płyty o wysokim połysku.

Nasze płyty ze strukturą świetnie się sprawdzają przy powierzchniach roboczych, mają jednak znacznie szersze zastosowanie. Można z nich przygotować przeróżne wyroby – od dużych paneli ściennych, aż po ozdobne detale aranżacyjne. Płyty laminowane posiadają te samą gęstość surowca w całym przekroju, dzięki czemu bez problemów poddają się procesom dalszej obróbki.

Płyty Syncron – struktura w aranżacji wnętrz

Jeśli zależy Państwu na nadaniu wnętrzu głębi, do tego zadania świetnie nadaje się taka płyta. Struktura, niezależnie od grubości produktu, jest wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne, a także blaknięcie koloru. Z tego względu może być wykorzystywana jako powierzchnia parapetów czy blatów we wnętrzach o wysokim nasłonecznieniu.

 

Kontakt