Kolekcja uzupełniająca Dynactiv - Gemini

Wersja do druku Wersja PDF

Wysokiej jakości materiał Gemini charakteryzuje się szczególnie delikatną strukturą skóry. Szeroka gama kolorystyczna, trudnopalne właściwości materiału oraz jego przyjemny, naturalny wygląd czynią ten materiał idealnym do zastosowania w obszarze inwestycji obiektowych jak hotele, obiekty użyteczności publicznej czy statki rejsowe i wycieczkowe
Charakterystyka: odporny na światło (DIN EN ISO 105-BO2, stopień 6), odporny na słoną wodę (DIN EN ISO 9227), odporny na pot, urynę i krew, antybakteryjny, nie zawiera rozpuszczalników
Odporność na ścieranie DIN EN ISO 5470-2 > 150.000 Inverse Martindale
Spełnia normy trudnopalności: DIN EN 1021-1+2, M2, B2, CTB 117, FAR 25853, R118
W przypadku normy M1 materiał dostępny na zamówienie od min. 500 mb / kolor
Spełnia normę trudnopalności wyposażenia okrętowego IMO FTPC 2010 P8
Zastosowanie: Inwestycje obiektowe / Horeca / Wnętrza mieszkalne / Inwestycje mieszkaniowe / Przemysł medyczny

Zastosowanie / Obróbka
Łatwa obróbka materiału przy użyciu standardowych narzędzi (szycie, zszywanie, klejenie, przybijanie). Nie stosować klejów barwionych oraz rozpuszczalnikowych!

Pozostałe wskazówki
Aby cieszyć się trwałym użytkowaniem materiał należy regularnie czyścić. W tym celu należy używać ciepłego, łagodnego roztworu mydła z wodą oraz ścierki z mikrofazy lub miękkiej szczotki. Nie należy stosować chemicznych wybielaczy oraz szorujących środków czyszczących. Zabrudzenia powstałe z dżinsu oraz innych tkanin wyłączone są z każdorazowej gwarancji producenta.

Uwagi
Nasze wskazówki pisemne oraz słowne dotyczące stosowania materiału, które przekazujemy Państwu na podstawie nabytego doświadczenia stosownie do aktualnego stanu wiedzy są niezobowiązujące i nie uzasadniają roszczeń prawnych i zobowiązań dodatkowych wynikających z umowy kupna-sprzedaży. Nie zwalniają one kupującego z obowiązku sprawdzenia na własną odpowiedzialność naszych produktów do przewidzianego zastosowania. W szczególności obowiązują nasze ogólne warunki handlowe. Niniejszym tracą ważność wszystkie wcześniejsze inaczej brzmiące uregulowania.
Fuchsia


Dark stone


Brown


Bordeaux


Dark green


Dark blue


Blue grey


Blue


Black


Beige


Green


Grey


Health green


Light-green


Light orange


Light stone


Navy


Orange


Purple


Red


Sand


Stone


Wenge


White


Yellow


Cappuccino


Ashgrey


Blue fog


Marsala


Perle


Platinum


Powder rose


Toasted nut