Imitacja asfaltu

Imitacja asfaltu

Beton na ścianie to jedna z najchętniej wybieranych dekoracji wnętrz. Nie ma w tym nic dziwnego – świetnie sprawdza się we wnętrzach w różnych stylach, wprowadzając do nich nieco surowości, a także elegancję i oryginalność. W ofercie sklepu Lumatech można znaleźć płyty „imi-asphalt”, które do złudzenia przypominają ten materiał. Dostępne produkty pochodzą od renomowanego, niemieckiego producenta H. SCHUBERT GmbH, skupiającego się przede wszystkim na dekoracjach do wnętrz industrialnych. Zapraszamy do poznania dostępnych produktów.

Skontaktuj się z nami!

Jak można wykorzystać imitację asfaltu?

Imitacja asfaltu to doskonały wybór niemal do każdego pomieszczenia. Świetnie sprawdzi się m.in. w salonie, w którym tego rodzaju produkt warto umieścić na głównej ścianie, co pozwoli wyróżnić ją na tle pozostałych części wnętrza. Panele te doskonale podkreślą nowoczesny charakter pokoju dziennego. Oprócz tego warto wykorzystać je również w kuchni, w której dobrze umieścić tego rodzaju dekorację nad blatem. Gładkie płyty można z łatwością utrzymać w czystości, co jest szczególnie istotne w tego rodzaju wnętrzach.

Asfalt, a dokładniej jego imitacja, świetnie prezentuje się też w łazience, jeśli domownicy chcą, aby ich mieszkanie miało oryginalny, surowy charakter. Ponadto tego rodzaju rozwiązanie warto wykorzystać także w korytarzu. Taka ściana będzie doskonałym tłem dla wykonanych z metalu wieszaków.

Płyty – imitacja asfaltu jako doskonałe uzupełnienie wnętrza

W jakich aranżacjach sprawdzą się oferowane płyty? Imitacja asfaltu to doskonały dodatek do industrialnych pomieszczeń. Podkreśla ich surowy charakter i przywodzi na myśl dawne fabryki, stanowiące dla projektantów inspirację podczas tworzenia tego rodzaju pomieszczeń. Oprócz tego proponowane produkty mogą być użyte podczas urządzania unikatowych, nowoczesnych wnętrz, w których króluje minimalizm. Ponadto tego rodzaju płyty świetnie prezentują się w biurach czy sklepach, dodając tym pomieszczeniom elegancji.

Ze względu na swój kolor, panele imitujące asfalt doskonale prezentują się w towarzystwie złotych oraz srebrnych dodatków. Pasują też do wyposażenia w wyrazistych barwach, co pozwala na stworzenie intrygującego pomieszczenia w stylu eklektycznym. Warto podkreślić, że oferujemy nie tylko ścienne panele. Imitacja asfaltu może zostać wykorzystana również na elewacji, a także przez firmy zajmujące się produkcją wyposażenia wnętrz. Połączenie mebli z dekoracją ścienną wykonaną z dostępnych tutaj płyt pozwoli na stworzenie niepowtarzalnej przestrzeni.

Jakie są zalety imitacji asfaltu we wnętrzach?

Oferowane przez Lumatech płyty imitujące asfalt mają wiele zalet. Najważniejsze z nich to:

  • dostępność na nośnikach różnego rodzaju o odmiennych grubościach (MDF, HDF, HPL), co pozwala na dopasowanie ich do swoich potrzeb;
  • unikatowość, ponieważ każda płyta jest pokryta nieco innym wzorem – to okazuje się szczególnie istotne dla osób, którym zależy na stworzeniu niepowtarzalnych dekoracji ściennych;
  • doskonała imitacja rzeczywistego asfaltu, co sprawia, że oferowane płyty wprowadzają do wnętrz elegancję;
  • wykonanie z trwałych, odpornych na uszkodzenia materiałów, dzięki czemu panele zachowują swoją estetykę na wiele lat;
  • korzystna cena – inwestycja w tego rodzaju produkty jest opłacalna;
  • doskonałe dopasowanie do wielu odmiennych styli oraz kolorów wykorzystywanych we wnętrzach, co sprawia, że można je wykorzystać na wiele sposób.

Warto także zwrócić uwagę na to, że imitacja asfaltu prezentuje się równie dobrze z innymi dostępnymi w ofercie Lumatech panelami. Płyty przypominające drewno, rdzę czy beton to inne propozycje, jakie przygotował niemiecki producent H. SCHUBERT GmbH.

Kontakt

Imitacja asfaltu – płyty ścienne w ofercie Lumatech

Każda z płyt dostępnych w ofercie powstaje z dbałością nawet o najmniejsze detale, co powoduje, że każdy produkt zachwyca swoim niepowtarzalnym wyglądem. Choć Lumatech to firma znana przede wszystkim na rynku produktów przeznaczonych do tworzenia mebli, oferowane przez nas płyty z powodzeniem są wykorzystywane przez osoby zajmujące się wykańczaniem różnego rodzaju wnętrz.

W razie pytań dotyczących asortymentu czy prezentowanej w tej kategorii kolekcji – zapraszamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania. Zależy nam na tym, aby każdy klient po zakupach mógł być usatysfakcjonowany, dlatego pomagamy w podjęciu korzystnych decyzji. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz znajomości rynku możemy skutecznie doradzić każdemu, kto planuje inwestycje w dostępne w ofercie dekoracje ścienne.