Imitacja piaskowca

Imitacja piaskowca

W sklepie Lumatech prezentujemy Państwu nowoczesne materiały do wykorzystania m.in. w aranżacji wnętrz. Jednym z takich produktów są panele imitujące naturalny piaskowiec. Przygotowywane przez niemiecką firmę SCHUBERT GmbH stanowią elementy dekoracyjne idealne do stylu industrialnego i nie tylko. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi płytami.

Imitacja piaskowca na ścianę – Cena

Produkt z tej kategorii to płyty imitujące naturalny piaskowiec. W „imi-sandstone" każdy fragment jest zupełnie niepowtarzalny, zatem trudno odróżnić go od prawdziwego kamienia, zarówno pod względem barwy, jak i struktury. Oferujemy panele MDF, HDF oraz HPL w kilku grubościach: 20, 4 albo 2 mm w zależności od Państwa potrzeb.

W przeciwieństwie do naszych płyt, naturalny kamień jest bardzo kosztowny. Wykorzystując artykuły Lumatech, można jednak osiągnąć niemal takie same efekty i znacznie ograniczyć wydatki. Cena imitacji piaskowca zależy m.in. od rodzaju płyty, jej grubości czy od tego, jakie wymiary ma potrzebny materiał. Jeśli zależy Państwu na wycenie produktu, zachęcamy do kontaktu ze specjalistami z naszego przedsiębiorstwa.

Skontaktuj się z nami!

Zalety płyt imitujących piaskowiec

  • Łatwa obróbka

Nasze płyty imitujące piaskowiec są wyjątkowo łatwe w obróbce, podobnie jak inne panele MDF. „Piaskowiec" może być więc gięty, frezowany, cięty i wykorzystany później np. jak mniejsze płytki ceramiczne. Każdy z Państwa z łatwością dopasuje go zatem do swojego projektu.

  • Szybka instalacja

Ze względu na niewielką wagę, nasze płyty są wyjątkowo łatwe w montażu. W przeciwieństwie do innych tego typu rozwiązań albo naturalnego kamienia, panele imitujące wzór piaskowca nie wymagają specjalnego mocowania ani rozpoczynania kłopotliwego remontu. Instalację z powodzeniem może przeprowadzić nawet jedna osoba.

  • Możliwość czyszczenia

Czyszczenie paneli ściennych czy płyt meblowych jest bardzo ważne – nasza imitacja piaskowca może być przecierana wilgotną ściereczką bez obaw o utratę koloru czy charakterystycznej faktury kamienia.

Imitacja kamienia naturalnego do aranżacji wnętrz

Nasze panele dekoracyjne są najczęściej wykorzystywane do aranżacji wnętrz. I nic dziwnego – imitacja kamienia naturalnego pięknie prezentuje się na ścianach w pomieszczeniach w domu oraz przestrzeniach handlowych. Przykładowo w łazience pięknie wygląda umieszczona za wanną lub prysznicem albo nad umywalką, jako tło dla lustra. W sypialni płyta imitująca kamień może stanowić efektowne wezgłowie, a w salonie – przyjemne w dotyku oparcie za kanapą. Natomiast w przestrzeniach wystawienniczych skutecznie podkreśli atuty prezentowanych produktów.

Meblowe płyty – imitacja piaskowca

Dzięki temu, że płyty MDF, HDF oraz HPL są tak łatwe w obróbce, doskonale nadają się także do wykorzystania przy produkcji mebli. Mowa tutaj zarówno o elementach wyposażenia wnętrz, jak i obiektach ogrodowych. Nasi klienci za pomocą prezentowanych paneli przygotowują m.in.:

  • ławki,
  • stoły,
  • blaty i lady,
  • szafy.

W przypadku tworzenia takich mebli trzeba pamiętać, że imitacja kamienia jest nie tylko o wiele lżejsza, ale także przyjemniejsza w dotyku i cieplejsza od prawdziwego materiału. Nic więc dziwnego, że budowlańcy, majsterkowicze oraz miłośnicy DIY wybierają opisywane płyty elewacyjne. Imitacja piaskowca może być wykorzystana do wielu projektów – ogranicza Państwa jedynie wyobraźnia.

Kontakt