Imitacja metalu

Imitacja metalu

Sklep Lumatech prezentuje niepowtarzalne płyty o stylistyce industrialnej. Niemiecki producent SCHUBERT GmbH zapewnia, że każdy fragment jest wyjątkowy, dzięki czemu płyty wyglądają atrakcyjnie nawet na dużych powierzchniach. W tej kategorii oferujemy Państwu imitację metalu – płyty stanowią atrakcyjny dodatek do każdego wnętrza.

Skontaktuj się z nami!

Panele – imitacja metalu

Produkty z tej kategorii to panele dekoracyjne imitujące metal idealne do wnętrz w stylu industrialnym i nie tylko. „Imi-metal" jest płytą w kolorze starej stali z charakterystyczną, „metalową” fakturą. W zależności od potrzeb klienta, dekoracja jest dostępna na nośniku: płycie MDF, HDF albo HPL. Stąd panele dostępne są w grubościach: 20, 4 lub 2 mm.

Co wyróżnia nasze płyty imitujące metal?.

  • Odporność koloru – do sklepu Lumatech selekcjonujemy wyłącznie produkty, które będą służyć naszym klientom przez wiele lat. Płyty, które wyglądają jak metal są odporne na promienie UV, regularne czyszczenie i upływ czasu – ich nasycona barwa nie wyblaknie.
  • Możliwość obróbki – płyty obrabia się tak samo, jak inne płyty MDF, HDF czy HPL: można je dość łatwo ciąć, frezować, skręcać, a także wyginać, aby sprostały wizji inwestora.
  • Łatwe czyszczenie – panele ścienne to miejsce, na których gromadzi się kurz i inne zabrudzenia. Nasze płyty można jednak czyścić bez obaw o strukturę czy kolor.

Wielką zaletą płyt imitujących metal jest także fakt, że mogą być stosowane w dekoratorstwie, meblarstwie i nie tylko. Wszystko zależy od Państwa projektu.

Imitacja metalu – płyty w dekoratorstwie

Element dekoracyjny tego rodzaju najczęściej wykorzystuje się do pokrycia ścian. Płytki metalizowane od wielu lat stanowią trend wnętrzarski – dzięki panelom imitującym metal mogą Państwo z łatwością nadać łazience czy kuchni industrialny charakter. Pięknie prezentują się za wanną lub umywalką, jako tło dla lustra. Imitacja metalu, podobnie jak naturalny materiał, ma właściwości odbijające światło, zatem panele rozświetlają nieco przestrzeń.

Ze względu na możliwość obróbki, zastosowania naszych paneli w dekoratorstwie są właściwie nieograniczone – można przykładowo je poprzecinać i wykonać mniejsze płytki imitujące metal. Warto wykorzystać je później na ścianach w przedpokoju, salonie czy za łóżkiem w sypialni.

Kontakt

Inne płyty – imitacja metalu i nie tylko

W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko płyty imitujące metal. Lumatech dystrybuuje piękne panele dekoracyjne niemieckiej firmy H. SCHUBERT GmbH z Niemiec, które dopełnią każde wnętrze, szczególnie aranżacje w modnym klimacie industrialnym. Produkty takie to m.in.:

  • beton – doskonale imituje nowoczesny beton architektoniczny wszędzie tam, gdzie nie można zastosować zaprawy cementowej;
  • asfalt – panel przypomina wyglądem asfalt, jest jednak o wiele „cieplejszy" oraz lżejszy;
  • mozaika – wizualnie taka płyta wygląda jak część ręcznie przygotowanej mozaiki, świetnie dopełnia więc aranżacje klasyczne i rustykalne;
  • marmur – to o wiele tańsza opcja od naturalnego kamienia, której niemal nie sposób od niego odróżnić. Delikatne żyłki zachwycają domowników i gości.

Zachęcamy do zapoznania się z tymi produktami na naszej stronie internetowej. Jeśli nie wiedzą Państwo, na który z nich się zdecydować, z chęcią służymy pomocą. Wystarczy telefon lub e-mail, a wspólnie zastanowimy się nad odpowiedzią na Państwa potrzeby.