Kolekcja Sofelto EN

Kolekcja Sofelto EN

Sofelto EN to delikatna faktura sierści na wzór afrykańskiej antylopy. Kolorystyczne zaakcentowanie wzoru skóry z lekko błyszczącymi pasemkami nadaje materiałowi szlachetny, mieniący się efekt. Ten materiał obiciowy ma uniwersalne zastosowanie i nadaje się do użycia w szczególności w nowoczesnych, ekskluzywnych wysokiej jakości meblach wypoczynkowych. Znajduje również zastosowanie w galanterii skórzanej.
Dostępny w 9 kolorach.
Szerokość : 150 cm
Grubość : 1,6 +/- 0,2 mm
Odporność na ścieranie : DIN EN ISO 5470-2 > 100.000 Inverse Martindale
Spełnia normy trudnopalności: DIN EN 1021-1+2, BS 5852 IS-0+1, MVSS302, CA TB 117-2013, UFAC/NFPA260 Class 1
Spełnia normę trudnopalności wyposażenia okrętowego IMO FTPC P8
Charakterystyka : trwały, odporny na światło, wytrzymały na rozrywanie, łatwy w pielęgnacji
Zastosowanie : Inwestycje obiektowe / Horeca / Inwestycje mieszkaniowe

Zastosowanie / Obróbka
Łatwa obróbka materiału przy użyciu standardowych narzędzi (szycie, zszywanie, klejenie, przybijanie). Nie stosować klejów barwionych oraz rozpuszczalnikowych!

Pozostałe wskazówki
Aby cieszyć się trwałym użytkowaniem materiał należy regularnie czyścić. W tym celu należy używać ciepłego, łagodnego roztworu mydła z wodą oraz ścierki z mikrofazy lub miękkiej szczotki. Nie należy stosować chemicznych wybielaczy oraz szorujących środków czyszczących. Zabrudzenia powstałe z dżinsu oraz innych tkanin wyłączone są z każdorazowej gwarancji producenta.

Uwagi
Nasze wskazówki pisemne oraz słowne dotyczące stosowania materiału, które przekazujemy Państwu na podstawie nabytego doświadczenia stosownie do aktualnego stanu wiedzy są niezobowiązujące i nie uzasadniają roszczeń prawnych i zobowiązań dodatkowych wynikających z umowy kupna-sprzedaży. Nie zwalniają one kupującego z obowiązku sprawdzenia na własną odpowiedzialność naszych produktów do przewidzianego zastosowania. W szczególności obowiązują nasze ogólne warunki handlowe. Niniejszym tracą ważność wszystkie wcześniejsze inaczej brzmiące uregulowania.