Kolekcja Parotega NF

Kolekcja Parotega NF

Parotega NF jest wysokiej jakości materiałem z klasyczną strukturą skóry. Dzięki swojej optyce i walorom dotykowym materiał jest nie do odróżnienia od naturalnej skóry. Szczególnie nadaje się do obiektów użyteczności publicznej, hotele, pensjonaty czy restauracje.
Dostępny w 40 kolorach.
Szerokość: 137cm
Grubość: 1,3 +/-0,2mm
Charakterystyka: trwały, odporny na światło zgodnie z DIN EN ISO 105-B02 Stopień 7, wytrzymały na rozrywanie, łatwy w pielęgnacji, odporny na krew i urynę, odporny na środki dezynfekujące
Spełnia normę trudnopalności wyposażenia okrętowego IMO FTPC P8
Odporność na ścieranie DIN EN ISO 5470-2 > 300.000 Inverse Martindale
Spełnia normy trudnopalności: DIN 4102-1 B1, NF M1, BS 5852 IS-0+1+5, EN 1021-1+2, MVSS302, DIN53438 (Część 2), FAR 25.853, ÖNORM B 3825 trudno palne (B1), ÖNORM A 3800-1 Q1, UNI 9175/87 (1.IM)
Zastosowanie: Inwestycje obiektowe / Horeca / Inwestycje mieszkaniowe / Przemysł medyczny/ Fitness

Zastosowanie / Obróbka
Łatwa obróbka materiału przy użyciu standardowych narzędzi (szycie, zszywanie, klejenie, przybijanie). Nie stosować klejów barwionych oraz rozpuszczalnikowych!

Pozostałe wskazówki
Aby cieszyć się trwałym użytkowaniem materiał należy regularnie czyścić. W tym celu należy używać ciepłego, łagodnego roztworu mydła z wodą oraz ścierki z mikrofazy lub miękkiej szczotki. Nie należy stosować chemicznych wybielaczy oraz szorujących środków czyszczących. Zabrudzenia powstałe z dżinsu oraz innych tkanin wyłączone są z każdorazowej gwarancji producenta.

Uwagi
Nasze wskazówki pisemne oraz słowne dotyczące stosowania materiału, które przekazujemy Państwu na podstawie nabytego doświadczenia stosownie do aktualnego stanu wiedzy są niezobowiązujące i nie uzasadniają roszczeń prawnych i zobowiązań dodatkowych wynikających z umowy kupna-sprzedaży. Nie zwalniają one kupującego z obowiązku sprawdzenia na własną odpowiedzialność naszych produktów do przewidzianego zastosowania. W szczególności obowiązują nasze ogólne warunki handlowe. Niniejszym tracą ważność wszystkie wcześniejsze inaczej brzmiące uregulowania.