Kolekcja Sotega

Kolekcja Sotega

Sotega to materiał tapicerski o miękkiej strukturze skóry cielęcej z klasycznym tłoczeniem. Dzięki swojej optyce i walorom dotykowym materiał jest nie odróżnienia od naturalnej skóry. Szczególnie nadaje się do wysokiej jakości ekskluzywnych mebli wypoczynkowych. Znajduje również zastosowanie w galanterii skórzanej.
Dostępny jest w 45 modnych kolorach.
Szerokość : 150 cm
Grubość : 1,65 +/- 0,2 mm
Odporność na ścieranie : DIN EN ISO 5470-2 > 200.000 Inverse Martindale
Charakterystyka : trwały, odporny na światło, wytrzymały na rozrywanie, łatwy w pielęgnacji
Zastosowanie : Inwestycje obiektowe / Horeca / Inwestycje mieszkaniowe

Zastosowanie / Obróbka
Łatwa obróbka materiału przy użyciu standardowych narzędzi (szycie, zszywanie, klejenie, przybijanie). Nie stosować klejów barwionych oraz rozpuszczalnikowych!

Pozostałe wskazówki
Aby cieszyć się trwałym użytkowaniem materiał należy regularnie czyścić. W tym celu należy używać ciepłego, łagodnego roztworu mydła z wodą oraz ścierki z mikrofazy lub miękkiej szczotki. Nie należy stosować chemicznych wybielaczy oraz szorujących środków czyszczących. Zabrudzenia powstałe z dżinsu oraz innych tkanin wyłączone są z każdorazowej gwarancji producenta.

Uwagi
Nasze wskazówki pisemne oraz słowne dotyczące stosowania materiału, które przekazujemy Państwu na podstawie nabytego doświadczenia stosownie do aktualnego stanu wiedzy są niezobowiązujące i nie uzasadniają roszczeń prawnych i zobowiązań dodatkowych wynikających z umowy kupna-sprzedaży. Nie zwalniają one kupującego z obowiązku sprawdzenia na własną odpowiedzialność naszych produktów do przewidzianego zastosowania. W szczególności obowiązują nasze ogólne warunki handlowe. Niniejszym tracą ważność wszystkie wcześniejsze inaczej brzmiące uregulowania.