Kolekcja Plata (wz)

Kolekcja Plata (wz)

Plata to wysokiej jakości materiał z delikatnym strukturyzowanym tłoczeniem skóry słonia z błyszcząco-matowym efektem. Ten materiał obiciowy ma uniwersalne zastosowanie i nadaje się do użycia w szczególności w wymagających inwestycjach obiektowych takich jak budynki użyteczności publicznej, hotele, pensjonaty czy restauracje.
Dostępny w 18 kolorach.
Szerokość: 137cm
Grubość: 1,3+/-0,2mm
Charakterystyka : trwały, odporny na światło, wytrzymały na rozrywanie, łatwy w pielęgnacji, odporny na środki dezynfekujące
Spełnia normę trudnopalności wyposażenia okrętowego IMO FTPC P8
Spełnia normy trudnopalności: NF M2, BS 5852 IS-0+1, DIN EN 1021-1+2, DIN 4102 (Cześć 1, B2), MVSS302, UN 9175/87 (1.IM)
Odporność na ścieranie DIN EN ISO 5470-2 > 100.000 Inverse Martindale
Zastosowanie: Inwestycje obiektowe / Horeca / Inwestycje mieszkaniowe / Przemysł medyczny/ Fitness

Zastosowanie / Obróbka
Łatwa obróbka materiału przy użyciu standardowych narzędzi (szycie, zszywanie, klejenie, przybijanie). Nie stosować klejów barwionych oraz rozpuszczalnikowych!

Pozostałe wskazówki
Aby cieszyć się trwałym użytkowaniem materiał należy regularnie czyścić. W tym celu należy używać ciepłego, łagodnego roztworu mydła z wodą oraz ścierki z mikrofazy lub miękkiej szczotki. Nie należy stosować chemicznych wybielaczy oraz szorujących środków czyszczących. Zabrudzenia powstałe z dżinsu oraz innych tkanin wyłączone są z każdorazowej gwarancji producenta.

Uwagi
Nasze wskazówki pisemne oraz słowne dotyczące stosowania materiału, które przekazujemy Państwu na podstawie nabytego doświadczenia stosownie do aktualnego stanu wiedzy są niezobowiązujące i nie uzasadniają roszczeń prawnych i zobowiązań dodatkowych wynikających z umowy kupna-sprzedaży. Nie zwalniają one kupującego z obowiązku sprawdzenia na własną odpowiedzialność naszych produktów do przewidzianego zastosowania. W szczególności obowiązują nasze ogólne warunki handlowe. Niniejszym tracą ważność wszystkie wcześniejsze inaczej brzmiące uregulowania.