Kolekcja Tovosoft EN

Kolekcja Tovosoft EN

Tovosoft EN – trójwymiarowa haptyka materiału została osiągnięta urzekającą strukturą na wzór plastra miodu. Kusi ona dotykiem oraz promieniuje spokojem. Miękkość materiału współgra przy tym perfekcyjnie ze stonowaną kolorystyką materiału, którą tworzą przede wszystkim cieliste kolory, beże oraz kolory ziemi.
Charakterystyka: trwały, łatwy w pielęgnacji, nie pochodzenia zwierzęcego, wytrzymały na rozrywanie, odporny na światło DIN EN ISO 105-BS02 - stopień 6, nośnik materiału wykonany z pochodzących z recyklingu włókien PES, miękki i rozciągliwy, nie zawiera ftalanów, odporny na krew i urynę.
Dostępny w 16 kolorach.
Szerokość: 140cm
Grubość: 1,1+/-0,2mm
Odporność na ścieranie DIN EN ISO 5470-2 > 150.000 Inverse Martindale
Spełnia normy trudnopalności: EN 1021-1+2, BS 5852 IS-0+1, MVSS302, zgodne z CAL AB 2998
Spełnia normę trudnopalności wyposażenia okrętowego IMO FTPC P8
Zastosowanie: Inwestycje obiektowe / Horeca / Przemysł medyczny / Fitness / Wnętrza mieszkalne
oraz Inwestycje mieszkaniowe

Zastosowanie / Obróbka

Łatwa obróbka materiału przy użyciu standardowych narzędzi (szycie, zszywanie, klejenie, przybijanie). Nie stosować klejów barwionych oraz rozpuszczalnikowych!

Pozostałe wskazówki

Aby cieszyć się trwałym użytkowaniem materiał należy regularnie czyścić. W tym celu należy używać ciepłego, łagodnego roztworu mydła z wodą oraz ścierki z mikrofazy lub miękkiej szczotki. Nie należy stosować chemicznych wybielaczy oraz szorujących środków czyszczących. Zabrudzenia powstałe z dżinsu oraz innych tkanin wyłączone są z każdorazowej gwarancji producenta.

Uwagi

Nasze wskazówki pisemne oraz słowne dotyczące stosowania materiału, które przekazujemy Państwu na podstawie nabytego doświadczenia stosownie do aktualnego stanu wiedzy są niezobowiązujące i nie uzasadniają roszczeń prawnych i zobowiązań dodatkowych wynikających z umowy kupna-sprzedaży. Nie zwalniają one kupującego z obowiązku sprawdzenia na własną odpowiedzialność naszych produktów do przewidzianego zastosowania. W szczególności obowiązują nasze ogólne warunki handlowe. Niniejszym tracą ważność wszystkie wcześniejsze inaczej brzmiące uregulowania.