Kolekcja Vyp Coffee

Kolekcja Vyp Coffee

VyP Coffee – to oddychający materiał z „zielonym” akcentem. Przy produkcji tego materiału sięgnięto po naturalne surowce oraz komponenty pochodzące z recyklingu. Firmie Continental udało się wykorzystać w procesie produkcyjnym fusy z kawy – co jest prawdziwą rewolucją. Dostępny w 3 kolorach.
Szerokość: 140 cm
Grubość: 1,4 +/- 0,2 mm
Charakterystyka: przepuszcza powietrze, trwały, łatwy w pielęgnacji, nie pochodzenia zwierzęcego, wytrzymały na rozrywanie, odporny na światło DIN EN ISO 105-BS02 - stopień 6, nośnik materiału wykonany z pochodzących z recyklingu włókien PES, rozciągliwy, nie zawiera ftalanów, przyjazny dla środowiska
Odporność na ścieranie DIN EN ISO 5470-2 > 100.000 Inverse Martindale
Spełnia normy trudnopalności: EN 1021-1+2, BS 5852 IS-0+1, MVSS302, CA TB 117-2013, UFAC/NFPA 260 klasa 1, zgodne z CAL AB 2998
Spełnia normę trudnopalności wyposażenia okrętowego IMO FTPC P8
Zastosowanie: Inwestycje obiektowe / Horeca / Wnętrza mieszkalne oraz Inwestycje mieszkaniowe

Zastosowanie / Obróbka
Łatwa obróbka materiału przy użyciu standardowych narzędzi (szycie, zszywanie, klejenie, przybijanie). Nie stosować klejów barwionych oraz rozpuszczalnikowych!

Pozostałe wskazówki
Aby cieszyć się trwałym użytkowaniem materiał należy regularnie czyścić. W tym celu należy używać ciepłego, łagodnego roztworu mydła z wodą oraz ścierki z mikrofazy lub miękkiej szczotki. Nie należy stosować chemicznych wybielaczy oraz szorujących środków czyszczących. Zabrudzenia powstałe z dżinsu oraz innych tkanin wyłączone są z każdorazowej gwarancji producenta.

Uwagi
Nasze wskazówki pisemne oraz słowne dotyczące stosowania materiału, które przekazujemy Państwu na podstawie nabytego doświadczenia stosownie do aktualnego stanu wiedzy są niezobowiązujące i nie uzasadniają roszczeń prawnych i zobowiązań dodatkowych wynikających z umowy kupna-sprzedaży. Nie zwalniają one kupującego z obowiązku sprawdzenia na własną odpowiedzialność naszych produktów do przewidzianego zastosowania. W szczególności obowiązują nasze ogólne warunki handlowe. Niniejszym tracą ważność wszystkie wcześniejsze inaczej brzmiące uregulowania.