Kolekcja uzupełniająca Dynactiv - Mailo

Wersja do druku Wersja PDF

Mailo to wysokiej jakości wiernie oddający optykę skóry cielęcej . Miękkie tłoczenie czyni materiał przyjemnym w dotyku jak i bardzo wiernie oddaje realny wygląd skóry. Materiał dostępny jest w 32 wersjach kolorystycznych. Dzięki trudnopalnym właściwościom materiał może zostać zastosowany w zasadzie w każdej inwestycji obiektowej.
Charakterystyka: odporny na światło (DIN EN ISO 105-BO2, stopień 6), odporny na słoną wodę (DIN EN ISO 9227), antybakteryjny, nie zawiera rozpuszczalników
Odporność na ścieranie DIN EN ISO 5470-2 > 80.000 Inverse Martindale
Spełnia normy trudnopalności: DIN EN 1021-1+2, M2, B2, BS 5852 (CRIB 5)
Spełnia normę trudnopalności wyposażenia okrętowego IMO FTPC 2010 P8
Zastosowanie: Inwestycje obiektowe / Horeca / Wnętrza mieszkalne / Inwestycje mieszkaniowe / Przemysł medyczny

Zastosowanie / Obróbka
Łatwa obróbka materiału przy użyciu standardowych narzędzi (szycie, zszywanie, klejenie, przybijanie). Nie stosować klejów barwionych oraz rozpuszczalnikowych!

Pozostałe wskazówki
Aby cieszyć się trwałym użytkowaniem materiał należy regularnie czyścić. W tym celu należy używać ciepłego, łagodnego roztworu mydła z wodą oraz ścierki z mikrofazy lub miękkiej szczotki. Nie należy stosować chemicznych wybielaczy oraz szorujących środków czyszczących. Zabrudzenia powstałe z dżinsu oraz innych tkanin wyłączone są z każdorazowej gwarancji producenta.

Uwagi
Nasze wskazówki pisemne oraz słowne dotyczące stosowania materiału, które przekazujemy Państwu na podstawie nabytego doświadczenia stosownie do aktualnego stanu wiedzy są niezobowiązujące i nie uzasadniają roszczeń prawnych i zobowiązań dodatkowych wynikających z umowy kupna-sprzedaży. Nie zwalniają one kupującego z obowiązku sprawdzenia na własną odpowiedzialność naszych produktów do przewidzianego zastosowania. W szczególności obowiązują nasze ogólne warunki handlowe. Niniejszym tracą ważność wszystkie wcześniejsze inaczej brzmiące uregulowania.
beige


black


blue


bordeaux


brown-1


brown-2


brown-3


brown-4


dark-blue


dark-grey


dark-orange (wz)


dark-stone


green


green-army


grey


ivory


light-beige


light-green


light-orange


light-red (wz)


light-stone


navy


orange (wz)


pistache


purple (wz)


red


sky-blue


stone


violet (wz)


wenge


light-grey


white