Membrany silikonowe – Rapha-Systems

Membrany silikonowe oferowane przez Lumatech to elastyczne i wytrzymałe produkty, które cechują się długą pracą nawet z wysoką temperaturą roboczą. Idealnie dopasowują się do każdego kształtu, by równomiernie rozprowadzić nacisk na całej płaszczyźnie. Znajdują zastosowanie w każdym z rodzajów prasy próżniowej, szczególnie w przypadku nierównych powierzchni.

Membrany silikonowe od dobrego producenta

Membrany silikonowe są niezbędnym elementem prasy próżniowej, który bez wątpienia wpływa na poprawne funkcjonowanie urządzenia. Niezwykle istotny jest więc zakup odpowiedniej membrany silikonowej od zaufanego producenta. Rapha-Systems wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku, znajomością technologii i innowacyjnymi rozwiązaniami. Wytrzymałe i profesjonalne produkty są dystrybuowane szczególnie w krajach Europy Zachodniej i Stanach Zjednoczonych.

Membrana silikonowa do różnych rodzajów pras próżniowych

Membrana silikonowa od Rapha-Systems to produkty w szczególności wykorzystywane do foliowania nietypowych powierzchni – o złożonych kształtach i wielu krawędziach. To dlatego, że nasza silikonowa membrana jest niezwykle elastyczna i dostosowuje się do każdej powierzchni. Wyróżnia ją również grubość i twardość. Dzięki temu membrany silikonowe od Rapha-Systems są bardzo wytrzymałym materiałem.

Membrany silikonowe – formowanie z wysoką temperaturą roboczą

Dobra membrana silikonowa ma nie tylko odporność na rozciąganie, ale również na wysoką temperaturę. W czasie formowania na gorąco nadaje się do wszystkich rodzajów prasy próżniowej z temperaturą roboczą do 200 stopni Celsjusza.

 

Skontaktuj się z nami!

 

Profesjonalna membrana silikonowa

Nasze membrany silikonowe nie powodują nabłyszczania folii. Jej grubość zapobiega przed rozdarciem i uszkodzeniami. Wykonana jest z komponentów wysokiej jakości, by zapewnić długi czas pracy. Są również całkowicie czyste chemicznie – nie zawierają dodatkowych substancji, a w szczególności takich, które mogłyby doprowadzić do przebarwień materiałów. Membrana silikonowa do pras od Rapha-Systems to gwarancja skutecznego foliowania.

Membrana silikonowa do prasy – cena

Przystępna i wytrzymała membrana silikonowa? Cena naszych produktów nie jest wygórowana, jednocześnie zapewniamy elastyczne i odporne materiały, które posłużą na lata. Dzięki temu spełniamy potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Membrany silikonowe do prasy – działanie

Dzięki wysokiej rozciągliwości membrana silikonowa idealnie przylega do trójwymiarowych i pofałdowanych elementów. Są o wiele bardziej wytrzymałe niż wersje kauczukowe. Membrany silikonowe wyróżniają się także temperaturą roboczą. Membrany kauczukowe do pras próżniowych pracują przy około 120 stopniach Celsjusza.

Membrana silikonowa – co wiedzieć przed zakupem?

Przed zakupem membrany silikonowej należy szczegółowo określić jej przeznaczenie. Silikonowa membrana będzie odpowiednim wyborem, jeśli zależy nam na produkcji frontów foliowanych PCV. Należy również upewnić się, że temperatura robocza jest zgodna z parametrami produktu. Trzeba określić także wymiary membrany silikonowej, zgodnie z prasą membranową.

Membrana silikonowa od Rapha-Systems

Zajmujemy się dystrybucją jedynie sprawdzonych materiałów od rzetelnych, zaufanych producentów. Membrana silikonowa do pras próżniowych od Rapha-Systems to pewność wysokiej jakości produktu. Ich grubość, twardość i elastyczność to potwierdzone dane. Membrana silikonowa do różnych rodzajów prasy próżniowej to trwały materiał na lata użytkowania.

Kontakt